ZWIEDZANIE INDYWIDUALNE

Do Dyniolandu zapraszamy również rodziny z dziećmi, znajomych oraz każdego, kto ma ochotę zobaczyć, co się u nas dzieje. Organizujemy pobyty dla niewielkiej liczby osób, możemy tym samym zrealizować cały plan zwiedzania i warsztaty także dla mniejszych grup. Jesteśmy otwarci na przeróżne propozycje. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

*Podczas wizyt na naszej farmie honorujemy Kartę Dużej Rodziny (KDR)

Uwaga, w dniu 8.10.2023 z okazji szczególnego wydarzenia i dodatkowych atrakcji, wstęp kosztuje (szczegóły w zakładce „aktualności”)

60 zł/dziecko

40 zł/dorośli

W 2023 roku zapraszamy od 18.08

Cena biletów

Dzieci 35 zł/os

Dorośli 25 zł/os

 

URODZINY

Organizujemy imprezy urodzinowe dla dzieci według dwóch głównych scenariuszy, które możemy dowolnie konfigurować.

Opcja I – Rezerwacja stolika dla grupy na 2 godziny. Dzieci mają wówczas dostęp do wszystkich atrakcji farmy, bawią się bez naszego animatora. Nie sprawujemy opieki nad dziećmi, udostępniamy jedynie miejsce.

Koszt 45 zł/ dziecko, dorośli 15 zł/osobę

Opcja II – Rezerwacja stolika dla grupy na 2-3 godziny. W planie odwiedzanie każdej z atrakcji z animatorem, zabawy i gry takie jak przeciąganie liny, strzelanie z łuku, bieg z przeszkodami, biegi w workach, dojenie słomianej krowy a w ciepłe dni: spacer ścieżką sensoryczną (wymagane przejście boso), zajęcia w ogródku. Poczęstunek we własnym zakresie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o organizacji urodzin z animatorem, napisz do nas na dyniolandkontakt@gmail.com

ODWIEDŹ NAS

Dynioland

Wieliszew, ulica Willowa

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

tel. 505 291 120

e-mail: dyniolandkontakt@gmail.com

BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO